Hyvä jäsen, lämpimästi tervetuloa tutustumaan Ekbergin tunnelmalliseen yksityistilaan ja catering-palveluihin keskiviikkona 11.3.2026. Samalla pääset nauttimaan ihanasta aamiaisesta, joka on katettu klo 8.30 alkaen Extra -yksityistilaan. Ekberg Extra sijaitsee Ekbergin kahvilan yläpuolella 2. Kerroksessa.
Aamiaistilaisuus järjestetään Skilla ry:n jäsenille, jotka ovat työsuhteessa ja työskentelevät yrityksissä jotka sijaitsevat pääkaupunkiseudulla tai järjestävät tilaisuuksia pääkaupunkiseudulla.
Ekberg – perinteitä jo vuodesta 1852
Ekbergin taitavat leipurit, kondiittorit ja kokit ovat hemmotelleet asiakkaitaan kotimaisilla ja kansainvälisillä herkuilla jo yli puolitoista vuosisataa. Aito ja lämminhenkinen asiakaspalvelu, laadukkaat raaka-aineet sekä ammattiylpeys ovat aina olleet Ekbergin perusarvoja.
Tänä päivänä Ekberg on kahvila, leipomo, konditoria, myymälä, Ekberg Extra -kokous ja juhlatila sekä catering-palvelu. Tuotevalikoimassa on sekä perinteisiä, toiminnan alkuajoilta periytyviä tuotteita että uusia, kausittain vaihtuvia herkkuja.

Ohjelma
- Klo 8.30 Ekbergin herkullinen buffetaamiainen on katettu
- Klo 9.00 – 9.30 Myyntipäällikkö Jenna Hintzell kertoo yrityksestä ja Ekbergin kokous- ja juhlapalveluista
- Klo 10.00 Tilaisuus päättyy
Ilmoittautuminen: Ilmoittautuminen alkaa 18.12.2025 klo 15.00. Ilmoittaudu viimeistään 26.2.2026. Huomioithan, että paikkoja on rajallisesti (maksimiosallistujamäärä on 30 hlö).
Peruutusehdot: Osallistuminen on peruutettava viimeistään 24 tuntia ennen tilaisuuden alkua (pois lukien sairaustapauksissa). Ilmoittamatta poisjääneiltä laskutetaan 25 e peruutusmaksu. Kiitos, kun autat meitä tarjoamaan parasta mahdollista vastinetta jäsenmaksullesi!
Tervetuloa mukaan!